Rezervacinių sistemų diegimas

Kas tai?

Rezervacinių sistemų diegimas: rezervacijos online

Rezervacinių sistemų diegimas – tai itin patogus įrankis, centralizuotam internetinių rezervacijų valdymui. Juk tikrai ne naujiena, kad internetas tampa mūsų realybė, kurioje norime atlikti viską, tai nori padaryti ir Jūsų klientas. Sukurkite galimybę rezervuotis internetu!

Specifika

Rezervacinių sistemų diegimas: UX

Mes kuriame ir diegiame itin lanksčias rezervacines sistemas Jūsų internetiniame puslapyje, tad klientas atėjęs į Jūsų tinklalapį jausis puikiai. Mums labai svarbu – varotojų patirtis, tad kuriame tai, ką patogu naudoti ir Jums ir Jūsų klientams.

Naudojimas

Rezervacinių sistemų diegimas: platus klientų ratas

Rezervacines sistemas diegiasi labai įvairias paslaugas teikiantys klientai. Tai gali būti įvairių rezervacinių sistemų kūrimas:

  • internetinių bilietų rezervacinė sistema;
  • viešbučių kambarių rezervacinė sistema;
  • el. katalogų kūrimas;
  • internetinės automobilių rezervavimo sistemos (automobilių nuoma internetu);
  • Įvairaus pobūdžio rezervacinių sistemų kūrimas;
  • kirpyklos laiko ir procedūros rezervacija;
  • kavinės staliuko rezervacija;
  • įvairių renginių vietos/bilieto rezervacija.
Patogumas ir lankstumas

Rezervacinių sistemų diegimas: kliento analizė

Rezervacijų valdymo sistema: nauda ne tik Jums, bet ir Jūsų klientams: Jūsų klientas gali atlikti rezervacijas jam patogiu laiku, o Jūs turėsite galimybę geriau pažinti savo klientus, stebėdami jų elgseną ir galėsite pasiūlyti labiausiai tinkantį variantą: lengvai pridėti ar ištrinti naujus pasiūlymus, keisti prekių ar paslaugų aprašymus. Jūs puikiai pažinsite savo klientą, tad galėsite jam pateikti tai, kas labiausiai domintų.

Garantija ir priežiūra

Rezervacinių sistemų diegimas: kokybė

Mūsų prioritetas – aukštas dėmesys atliktų darbų kokybei. Kiekvienai mūsų kurtai platformai yra suteikiama garantija. Prižiūrėsime Jūsų rezervacinės sistemos sklandų darbą ir šalinsime bet kokias pastebėtas klaidas. Mūsų konsultacijos – nemokamos.

Išmanumas

Responsive dizainas

Siekiame, kad mūsų kurtos rezervacinės sistemos būtų patogios naršyti bet kokiame įrenginyje, pradedant stacionariais kompiuteriais, baigiant mobiliaisiais įrenginiais.

Susisiekime
Vardas

Žinutė

move
move
move
move
move
move
move
move