Internetinių svetainių kūrimas

Kas tai?

Internetinių svetainių kūrimas – individualus marketingo įrankis

Internetinių svetainių kūrimas – optimaliausias Jūsų verslo reprezentacijos būdas. Jis ne tik reprezentuoja Jūsų įmonę, bet ir pradeda pardavimo procesą interneto platformoje. Mūsų komanda individualiai analizuoja kiekvieno kliento poreikius bei siūlo tinkamiausius ir efektyviausius sprendimus konkretiems atvejams.

Unikalus dizainas

Mūsų tikslas – unikali vartotojo patirtis!

Tad kuriame išsiskiriančias internetines svetaines ir siekiame, kad kiekviena internetinė svetainė turėtų savo veidą ir išskirtines savybes. Jei ieškote specifinių dizaino sprendimų – susisiekime!

Patogi turinio valdymo sistema

TVS parinkimas

Kiekvienu atveju TVS parenkame individualiai pagal konkrečius kiekvieno kliento poreikius ir pageidaujamas funkcijas. Bet prižadame, kad TVS bus – paprasta, patogi ir lengvai suprantama, nes naudojama lietuvių kalba (arba kita kalba, kokią pasirinksite). Net visiškai nepatyręs vartotojas lengvai išmoks puslapio valdymo subtilybių.

Svetainės talpinimas ir administravimas

Internetinių svetainių kūrimas: serveris

Mūsų profesionali komanda rekomenduos tinkamą elektroninės parduotuvės talpinimo planą ir sukonfigūruos serverį. Esant poreikiui, sukelsime reikiamą informaciją į elektroninę parduotuvę ar net perimsime pilną jos administravimą.

Internetinė rinkodara - būtinas žingsnis

Internetinių svetainių kūrimas: organinė paieška

Mūsų kuriamos el. parduotuvės yra pritaikomos paieškos sistemų keliamiems reikalavimams (Google ir kt.), todėl yra lengvai randamos organiškai paieškos sistemose. Norite būti pirmąjame paieškos sistemos puslapyje? Būsite!

Internetinių svetainių kūrimas: SEO

Tinkamai sugeneravus SEO tekstus, elektorininė parduotuvė Jums sutaupys išlaidas, skirtas reklamai. Mes galime suteikti pagalbą ir šiame žingsnyje: teikiame tekstų rašymo, SEO ir internetinio marketingo paslaugas.

Kalbos

Internetinių svetainių kūrimas: daugiakalbystė

Suteikiame galimybę Jūsų svetainės turinį rodyti pasirinktomis kalbomis, atsižvelgiant į Jūsų tikslinę auditoriją ir rinką.

Pritaikyta mobiliesiems

Internetinių svetainių kūrimas: responsive dizainas

Mes kuriame mobiliesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams ir kitiems įrenginiams pritaikytas el. parduotuvių svetaines (kas be ko). Jei Jūsų svetainė vis dar nepritaikyta – susimąstykite, galbūt tai vieta, kurioje prarandate daug klientų. Juk išmanieji įrenginiai – mūsų kasdienybė, ar patys neieškote informacijos telefonu, ar neperkate telefonu? Kodėl manote, kad Jūsų klientas skiriasi? Jis irgi perka mobiliuoju įrenginiu!

Mes pasirūpinsime, kad Jūsų elektroninė parduotuvė atrodytų patraukli, apsilankius joje bet kokiu įrenginiu!

Garantija ir priežiūra

Internetinių svetainių kūrimas: kokybė

Mūsų prioritetas – aukštas dėmesys atliktų darbų kokybei. Kiekvienai mūsų kurtai svetainei yra suteikiama garantija. Prižiūrėsime Jūsų svetainės darbą ir šalinsime bet kokias pastebėtas klaidas. Mūsų konsultacijos – nemokamos, visais svetainės naudojimosi klausimais.

Susisiekime
Vardas

Žinutė

move
move
move
move
move
move
move
move