El.parduotuvių kūrimas

Kas tai?

El.parduotuvių kūrimas – virtualūs pardavimai

El.parduotuvių kūrimas – mūsų kasdienis ritualas. Jūsų parduotuvėje internete galite prekiauti įvairiausiomis prekėmis ar paslaugomis. Viskas priklauso nuo Jūsų verslo modelio. Kodėl verta turėti el. parduotuvę, jei turite fizinę? Juk visa mūsų realybė sparčiais žingsniais keliasi į virtualybę ir savo klientą Jums pasiekti taps žymiai papraščiau internete. Ar žinojote, kad net 79 % vartotojų priima sprendimą pirkti ar ne, tik patikrinę prekę internetu?

Internetinė rinkodara - būtinas žingsnis

El. parduotuvė: SEO

Mūsų kuriamos el. parduotuvės yra pritaikomos paieškos sistemų keliamiems reikalavimams (Google ir kt.), todėl yra lengvai randamos organiškai paieškos sistemose. Norite būti pirmąjame paieškos sistemos puslapyje? Būsite! Tinkamai sugeneravus SEO tekstus, elektorininė parduotuvė Jums sutaupys išlaidas, skirtas reklamai. Mes galime suteikti pagalbą ir šiame žingsnyje: teikiame tekstų rašymo, SEO ir internetinio marketingo paslaugas.

Patogi turinio valdymo sismeta

El.parduotuvė: TVS

Turinio valdymo sistemas (TVS) kiekvienu atveju parenkame individualiai pagal konkrečius kiekvieno kliento poreikius ir pageidaujamas funkcijas. Bet prižadame, kad TVS bus – paprasta, patogi ir lengvai suprantama, nes naudojama lietuvių kalba (arba kita kalba, kokią pasirinksite). Net visiškai nepatyręs vartotojas lengvai išmoks puslapio valdymo subtilybių.

Svetainės talpinimas ir administravimas

El.parduotuvė: serveris

Mūsų profesionali komanda rekomenduos tinkamą elektroninės parduotuvės talpinimo planą ir sukonfigūruos serverį. Esant poreikiui, sukelsime reikiamą informaciją į elektroninę parduotuvę ar net perimsime pilną jos administravimą.

Pritaikyta mobiliesiems

El.parduotuvė: responsive dizainas

Mes kuriame mobiliesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams ir kitiems įrenginiams pritaikytas el. parduotuvių svetaines (kas be ko). Jei Jūsų svetainė vis dar nepritaikyta – susimąstykite, galbūt tai vieta, kurioje prarandate daug klientų. Juk išmanieji įrenginiai – mūsų kasdienybė, ar patys neieškote informacijos telefonu, ar neperkate telefonu? Kodėl manote, kad Jūsų klientas skiriasi? Jis irgi perka mobiliuoju įrenginiu!  Mes pasirūpinsime, kad Jūsų elektroninė parduotuvė atrodytų patraukli, apsilankius joje bet kokiu įrenginiu!

Kalbos

El.parduotuvė: nėra kalbos barjero

Suteikiame galimybę Jūsų svetainės turinį rodyti pasirinktomis kalbomis, atsižvelgiant į Jūsų tikslinę auditoriją ir rinką.

Funkcionalumas

El.parduotuvė: ataskaitos ir analizė

Paprastai ir patogiai galėsite peržiūrėti savo el. parduotuvės dienos, savaitės ar mėnesio pardavimų ataskaitas, matysite žiūrimiausių ar perkamiausių produktų ataskaitas. Matysite ir kokioje pirkimo stadijoje Jūsų klientas paliko krepšelį, galėsite analizuoti kodėl taip įvyko ir bandyti pagauti klientą iš naujo.

Garantija ir priežiūra

El.parduotuvė: kokybė

Mūsų prioritetas – aukštas dėmesys atliktų darbų kokybei. Kiekvienai mūsų kurtai el. parduotuvei yra suteikiama garantija. Prižiūrėsime Jūsų svetainės darbą ir šalinsime bet kokias pastebėtas klaidas. Mūsų konsultacijos – nemokamos.

Susisiekime
Vardas

Žinutė

move
move
move
move
move
move
move
move