Automobilių nuomos platforma

Kas tai?

Automobilių nuomos platforma: nuoma online

Automobilių nuomos platforma – tai unikalus ir patogus įrankis, kuris leidžia klientams išsinuomoti automobilį internetu. Tai palengvina visą procesą tiek klientams, tiek darbuotojams.

Universalumas

Būkite lyderiai

Unikali galimybė pasiekti žymiai platesnę auditoriją ir pateisinti kliento lūkesčius. Jūs galite suteikti galimybę klientui užsisakyti automobilį esant bet kur. Iš tiesų, tokias platformas diegiasi vis daugiau automobilių nuomos paslaugas teikiančių įmonių. Juk mes žinome, kad internetas tampa geriausiu draugu ir palydovu, tiesa?

Pasiekiamumas

Automobilių nuomos platforma: pasiekiamumo didinimas

Automobilio nuomos platforma – tai galimybė pasiekti žymiai platesnę auditoriją. Klientai gali pamatyti Jūsų turimų automobilų bazę, jų užimtumą ir pasirinkti labiausiai patinkantį variantą bei jį rezervuotis jam norimu ir patogiu laiku, kai Jūsų fizinės prekybos vietos jau nedirba!

Patogi valdymo sistema

Greita ir patogu

Greitas ir patogus būdas rezervuoti automobilį. Klientui bus suteikiama galimybė peržiūrėti esamus pasiūlymus ir rezervuoti automobilį tam tikram laiko tarpui. O Jūs matysite, kokį automobilį, kada ir kuriam laikui klientas išsirinko.Mūsų prioritetas – vartotojo patirtis internetiniame puslapyje, tad sukursime įrankį, kuris bus ne tik patogus naudoti, bet atliks visas funkcijas, kurios būtinos įsimintinai patirčiai. Mes teikiame ypač didelį dėmesį tam, kad Jūsų klientas pas Jus grįžtų dar tikrai ne vieną kartą!

Funkcionalumas

Automobilių nuomos platforma: analizė

Esant poreikiui, galime įdiegti nestandartinių funkcijų: išplėstinę automobilių paiešką, automobilio rezervaciją, nuomos kainos skaičiavimą realiuoju laiku ir dar daugiau pagal Jūsų poreikius. Jei turite internetinę svetainę, įdarbinkite ją visu 100 %. Automobilių nuomos platforma – įrankis, kuris palengvins Jūsų darbą ir kasdienius, “mechaninius” darbus atliks už Jus. Stebėkite duomenis apie savo klientą: kanalai, kuriais esate randamas; duomenis apie savo klientus ir kt. svarbią informaciją. Nepamirškite: naudokite analizę savo reklamos kampanijoms rengti, taip skatindami tolimesnį savo pardavimų augimą!

Garantija ir priežiūra

Automobilių nuomos platforma: kokybė

Mūsų prioritetas – aukštas dėmesys atliktų darbų kokybei. Kiekvienai mūsų kurtai platformai yra suteikiama garantija. Prižiūrėsime Jūsų svetainės darbą ir šalinsime bet kokias pastebėtas klaidas. Mūsų konsultacijos – nemokamos, siekiant patikimo ir pastovaus Jūsų partnerio vardo.

Susisiekime
Vardas

Žinutė

move
move
move
move
move
move
move
move